Kalorynka                  Skontaktuj się z nami!

Nie pamiętasz hasła?

FAQ Najczęściej zadawane pytania

1. Czym jest Dieta360°™?

Jest to pierwsza kompleksowa formuła dietetyczna opracowana w Szwajcarii, która skupia się na wszystkich obszarach naszego życia: ciele, umyśle oraz emocjach. Dzięki unikalnemu podejściu do żywienia zapewnia zachowanie równowagi pomiędzy tymi trzema elementami. Dieta360°™ została opracowana dla osób, którym zależy nie tylko na zdobyciu szczupłej sylwetki, ale również poprawie samopoczucia, energii oraz pięknym wyglądzie włosów, paznokci i cery.

 

Dieta360°™ to nowoczesne podejście do sposobu żywienia maksymalnie wykorzystujące składniki odżywcze, witaminy i minerały w celu zapewnianie jak najlepszego samopoczucia, energii i zdrowia. 

2. Jak działa Dieta360°™?

Przede wszystkim jest to przemyślana strategia żywieniowa, której podstawowym założeniem jest maksymalne wykorzystanie składników znajdujących się w produktach spożywanych przez nas na co dzień.

Zadbaliśmy o to, aby każde danie stanowiło zbilansowany posiłek zawierający antyoksydanty, węglowodany o niskim i średnim indeksie glikemicznym oraz witaminy i składniki mineralne.

 

Pomyśl, że każdy posiłek w Twojej diecie wspomaga Cię i zapewnia energię do działania. Masz ochotę więcej ćwiczyć. Lepiej się czujesz. Teraz masz gotowe rozwiązanie, które pomoże Ci to osiągnąć. 

3. Czym jest Kalorynka.pl?

Kalorynka.pl to poradnia dietetyczna on-line, która wykorzystując wiedzę i doświadczenie ekspertów w dziedzinie żywienia oraz najnowsze rozwiązania technologiczne pomaga Ci w szybkim i skutecznym odchudzaniu oraz zapewnia  wsparcie przy trwałej zmianie stylu życia.

Jako pierwsi przedstawiamy Dietę360°™ - dietę dopasowaną do potrzeb aktywnych i pracujących osób, którym zależy na dobrym samopoczuciu, energii i redukcji stresu. 

Dzięki Kalorynce otrzymujesz możliwość zakupu 3 pakietów dietetycznych: Srebrnego, Złotego i Diamentowego. W pakietach znajduje się, m.in.:  3-miesięczna Dietę360 z możliwością wymiany posiłków, program video fitness, indywidualne wsparcie on-line wykwalifikowanych dietetyków, przepisy w formie video oraz nowoczesne narzędzia dietetyczne.

Program odchudzający Kalorynki zapewni Ci trwałą i skuteczną utratę wagi, poprawę samopoczucia oraz wyglądu. 

4. Na czym polega program Kalorynki?

Program Kalorynki polega na połączeniu 3 elementów w kompleksowe rozwiązanie dietetyczne: specjalnie opracowana Dieta360°™ z możliwością wymiany posiłków, program treningowy w formie video oraz indywidualne wsparcie dietetyka ma zapewnić Ci szybkie i skuteczne zrzucenie zbędnych kilogramów.  

Po wykupieniu abonamentu otrzymujesz dostęp do swojego konta, w którym codziennie pojawia się nowy jadłospis. Masz możliwość skorzystania z listy zakupów, programu treningowego oraz monitorowania i zapisywania swoich osiągnieć.

 

Nad całym procesem odchudzania czuwa Twój osobisty dietetyk. Możesz się z nim skontaktować w każdej chwili, aby uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. 

5. Dlaczego schudnę, korzystając z Diety360°™?

Dieta 360°™ została stworzona w Szwajcarii z wykorzystaniem najnowszej wiedzy dietetycznej oraz w oparciu o wieloletnie doświadczenie i pracę dietetyków z osobami odchudzającymi się. 

Przede wszystkim jest to przemyślana strategia żywieniowa, której podstawowym założeniem jest maksymalne wykorzystanie składników znajdujących się w produktach spożywanych przez nas na co dzień. 

Zadbaliśmy o to, aby każde danie stanowiło zbilansowany posiłek zawierający antyoksydanty, węglowodany o niskim i średnim indeksie glikemicznym oraz witaminy i składniki mineralne. 

Zapewnia to regulację metabolizmu i przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej w efekcie czego łatwo i skutecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów, a dodatkowo poprawisz swoje samopoczucie, poziom koncentracji i energii w ciągu dnia. 

Kalorynka zmienia Twoje nawyki żywieniowe na zdrowsze i pozwalające utrzymać efekt nawet po zakończeniu programu


6. Czy podczas stosowania Diety360°™ będę głodna?

Nie. Podczas stosowania Diety360°™ nie będziesz odczuwać głodu, ponieważ składniki odżywcze, liczba posiłków oraz ich porcje zostały opracowane i dobrane w taki sposób, aby zapewnić Ci energię i uczucie sytości przez cały dzień.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat diety Kalorynki napisz do nas kalorynka@kalorynka.pl

7. Jak szybko schudnę, stosując Dietę360°™?

Z programem Kalorynki schudniesz szybko i trwale. Efekty stosowania diety zauważysz już po pierwszym tygodniu, w którym w zależności od indywidualnych uwarunkowań stracisz od 1,5 do 2 kg. W kolejnych tygodniach utrata kilogramów waha się od 0,5 – 1 kg.

 

Efekt ten zapewnia specjalnie opracowana w Szwajcarii formuła dietetyczna, wykorzystująca wiedzę i doświadczenie ekspertów w dziedzinie żywienia. Jeśli będziesz przestrzegać zaleceń Diety360°™ oraz wykorzystasz nasz program treningowy z pewnością osiągniesz swój cel. 

8. Jak wygląda Dieta360°™?

To przede wszystkim dieta dopasowana do Twoich potrzeb – zawiera odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych, witamin oraz składników mineralnych w każdym posiłku.

Masz możliwość wymiany każdego posiłku na inną propozycję, aby jadłospis był jak najbardziej dopasowany do Twoich upodobań.

W diecie znajdziesz chude mięso oraz ryby, warzywa i owoce, dobre tłuszcze oraz węglowodany z niskim indeksem glikemicznym, które wyeliminują wahania poziomu glukozy we krwi. A dzięki temu będziesz pełna energii, życia i zapomnisz o podjadaniu.

 

Każdy posiłek został stworzony z myślą o Tobie – wszystkie składniki znajdziesz w dyskontach i małych sklepach, a dania są proste i łatwe w przygotowaniu. Nie obciążamy również Twojego budżetu domowego. 

9. Czy mogę zmienić posiłki w diecie?

Oczywiście. Chcemy, aby nasza dieta była, jak najbardziej dopasowana do Twoich potrzeb oraz upodobań. Dlatego przy każdej pozycji dania w jadłospisie znajdziesz opcję „Zamień posiłek”, dzięki czemu możesz wybrać z listy inną potrawę, która w pełni spełni Twoje oczekiwania. 

10. Czy Dieta360°™ jest droga w realizacji?

Nie, wszystkie składniki potrzebne do przygotowania posiłków znajdziesz w dyskontach i małych sklepach. Do ułożenia jadłospisu używamy ogólnie dostępnych produktów spożywczych, a lista zakupów pomoże Ci ograniczyć marnotrawstwo jedzenia. 

11. Kto układa Dietę360°™?

Dieta została opracowana w Szwajacrii przez dietetyków z wieloletnim stażem i wiedzą z zakresu odchudzania, ze szczególną dbałością o zbilansowanie kaloryczności oraz ilości składników odżywczych. Przy układaniu Diety360°™ wykorzystano polskie zalecenia oraz najnowsze normy żywieniowe opracowane przez Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie, tak aby stworzona dieta nie tylko spełniała Twoje potrzeby, ale była również bezpieczna i zdrowa. 

12. Kto może skorzystać z programu odchudzającego Kalorynki?

Z programu może skorzystać każda zdrowa osoba, która chce schudnąć lub zmienić swoje nawyki żywieniowe. W przypadku potwierdzonej jednostki chorobowej, ciąży lub karmienia piersią nie można stosować programu Kalorynka.pl i należy bezpośrednio skontaktować się z dietetykiem klinicznym. 

13. Czy jako mężczyzna mogę skorzystać z programu Kalorynki?

Dieta360°™ jest przeznaczona również dla mężczyzn. Dania z diety są proste i szybkie w przygotowaniu. Zestawy ćwiczeń nie przeciążą Cię i szybko zaangażują, a indywidualne wsparcie oraz opieka specjalistów zapewni skuteczną oraz trwałą utratę wagi. 

14. Jak długo mogę stosować program Kalorynki?

Dieta360°™ jest bezpieczna dla zdrowia, dlatego nie istnieją żadne ograniczenia w długości jej stosowania. Nawet po zakończeniu programu możesz z niej korzystać, aby mieć pewność, że odżywiasz się prawidłowo i zdrowo.  

15. Czy po zakończeniu programu nie pojawi się efekt jo-jo?

Przede wszystkim Dieta360°™ jest właściwie zbilansowana i opracowana, w taki sposób, aby efekt jo-jo się nie pojawił. Program dietetyczny Kalorynka to nie tylko gotowe jadłospisy, ale również zmiana nawyków żywieniowych. Po zakończeniu odchudzania z Kalorynką zyskujesz wiedzę, jak właściwie się odżywiać i prowadzić zdrowy styl życia. Wiedza ta pozwoli Ci uniknąć efektu jo-jo.

16. Ile kosztuje program dietetyczny Kalorynki?

Program dietetyczny Kalorynka.pl dostępny jest w 3 wariantach cenowych. Każdy abonament jest aktywny przez okres 3 miesięcy. Za pakiet Srebrny zapłacisz tylko 21,60 zł miesięcznie. Pakiet Złoty z dodatkowymi usługami (np. dostępem do programu fitness video) to tylko 25 zł miesięcznie, a pakiet diamentowy umożliwiający korzystanie z wszystkich usług programu to koszt 31,60 zł miesięcznie. Opłata pobierana jest jednorazowo przy zakładaniu konta. 

17. Jak kupić program odchudzający Kalorynki?

W zakładce Jak kupić dietę znajdziesz dokładne informacje dotyczące zakupu diety. Najpierw wypełniasz Bezpłatną Analizę i otrzymujesz od razu jej wynik. Wybierasz 1 z 3 dostępnych pakietów: Srebrny, Złoty lub Diamentowy. Dokonujesz opłaty i zakładasz swoje konto. Po dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie na email podany podczas zakładania konta.

18. Kiedy moje konto będzie aktywne?

Po wyborze pakietu oraz dokonaniu opłaty konto staje się aktywne. Na podany adres mailowy po kilku minutach powinna przyjść wiadomość email z dalszymi informacjami oraz wskazówkami. W przypadku pytań związanych z założeniem profilu skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub napisz na adres kalorynka@kalorynka.pl

19. Nie pamiętam hasła? Co mam zrobić?

Wystarczy skorzystać z opcji "Reset hasła" dostępnej w prawym górnym rogu w okienku logowania. Następnie podaj adres e-mail, które zostało użyte do założenia konta. Po chwili otrzymasz od nas wiadomość e-mail, która pozwoli Ci na dokończenie procesu zmiany hasła.

20. W jaki sposób mogę zrezygnować z subskrypcji Waszego newslettera?

W dolnej części każdego otrzymywanego od nas newslettera widnieje informacja, jak możesz zrezygnować z jego subskrypcji. Możesz również zalogować się i w zakładce Twoje Konto odznaczyć opcję otrzymywania Newslettera. 

21. Nie znalazłam/-em odpowiedzi na moje pytanie. Co mam zrobić?

Napisz do nas na adres kalorynka@kalorynka.pl . Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania związane z ofertą Kalorynki oraz odchudzaniem.

Zacznij chudnąć!