Kalorynka                  Skontaktuj się z nami!

Nie pamiętasz hasła?

Placeholder

NOWOŚĆ W POLSCE WYSOKOBIAŁKOWE PRODUKTY KALORYNKI

Czym są nasze produkty?

Chcesz schudnąć szybko i skutecznie? Jesteś osobą aktywną fizycznie? Dbasz o zdrowie, ale praca nie pozwala na regularne spożywanie posiłków? Brak czasu nigdy już Ci nie przeszkodzi.

Mamy dla Ciebie wyjątkowe rozwiązanie. To wysokobiałkowe produkty stworzone przez francuskich ekspertów wzbogacone w witaminy, składniki mineralne i błonnik pokarmowy. Zawierają aż 60% białka i 11 witamin wpływających na stan Twojej skóry, włosów oraz lepsze samopoczucie.

Dzięki unikalnie opracowanej formule - Stop Hunger:

 • schudniesz łatwiej i szybciej
 • zapomnisz o uczuciu głodu
 • wyeliminujesz podjadanie
 • zyskasz wigor i energię

Jak produkty Kalorynki pomogą Ci schudnąć?

 1. SKUTECZNIE
  Przede wszystkim nasze produkty to unikalna formuła. Wysoka zawartość białka pozwoli wyeliminować głód. Jeśli go nie odczuwasz rzadziej sięgasz po przekąski. Mniej podjadasz, szybciej chudniesz.
 2. ŁATWO
  To idealne zamienniki posiłków w ciągu dnia dla każdej osoby. Możesz zawsze mieć je pod ręką. W domu, w biurze czy na mieście. Wystarczy 5 minut i gotowe. Nie daj się zaskoczyć napadom głodu.
 3. SZYBKO
  Natychmiastową korzyścią jest brak głodu po tym jak zjesz produkty Kalorynki. Nie odczuwasz głodu i łatwiej kontrolujesz swój apetyt. Jeśli Twoja dieta jest mniej kaloryczna szybciej chudniesz.
 4. BEZPIECZNIE
  Mogą być stosowane przez osoby chcące schudnąć, a także utrzymać stałą masę ciała. Przeznaczone są również dla osób aktywnie fizycznych.