Kalorynka                  Skontaktuj się z nami!

Nie pamiętasz hasła?

Płać mniej

Dietetyk Warszawa? Poznań? Wrocława? A może serwis kalorynka!

Dieta wiążę się przede wszystkim ze zmianą stylu życia, ale nie tylko.

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że dieta to poważne wyzwanie, którego podjęcie kosztuję nas dużo silnej woli w realizacji kolejnych zaleceń. W ciągu życia tworzymy wiele nawyków, które nie zawsze są korzystne dla naszego zdrowia, a tym bardziej sylwetki. Niestety ich likwidacja wymaga dużo pracy. Często bez wsparcia wykwalifikowanej pomocy ciężko się ich pozbyć.

Dodatkowo zmiana nawyków żywieniowych wiążę się również z pewnymi kosztami finansowymi. Dietetyk w Warszawie za opracowanie 8 tygodniowego programu dietetycznego jest w stanie wziąć nawet 459 złotych, a jak wiadomo proces odchudzania może trochę potrwać, a 8 tygodni jest to okres w którym efekt można szybko osiągnąć, ale nie ma pewności, że go utrzymamy ze względu na krótką fazę stabilizacji. 8 tygodni to również zbyt krótki okres, aby przyzwyczaić organizm do nowego stylu życia.  Opieka 2 miesięczna to koszt 550 złotych, a w niektórych przypadkach miesięczna opieka to nawet wydatek 400 złotych.

W ofercie kalorynki otrzymuje się nie tylko program żywieniowy ułożony na 6 miesięcy, ale także dodatkowe funkcjonalności w postaci przydatnych narzędzi, listy zakupów, wsparcia dietetyka on-line, programu ćwiczeń, przepisów w formie video oraz możliwość monitorowania postępów w niższej cenie.

Zaufało nam ponad 20 tysięcy osób walczących o swoją idealną sylwetkę, więc oprócz najlepszych rozwiązań mamy za sobą lata doświadczeń oraz pracy z wieloma różnorodnymi przypadkami nadwagi oraz otyłości.

Mogłoby się wydawać, że indywidualny kontakt z dietetykiem jest lepszy, ale wizyty wyznaczane są co 2 tygodnie lub nawet 3 tygodnie także nie mamy możliwości codziennego kontaktu i rozmowy.  Kalorynka oferuje praktycznie nieprzerwany kontakt i rozmowę z dietetykiem w cenie, która nie spędzi nam snu z powiek.

Proces odchudzania bywa długi i trudny, także jego koszt faktycznie może przekroczyć możliwości finansowe niektórych z nas. Jednak cena nie powinna być przeszkodą w staraniu się o poprawę zdrowia i sylwetki. Wiadomo, że nasze samopoczucie często jest powiązane z tym jak wyglądamy, a to wiążę się z wagą i sylwetką.

Warto również wziąć pod uwagę, że odpowiednia waga zapewnia nam dobry stan zdrowia. Przekraczanie spożycia o 50 kcal spowoduje, że w ciągu roku przybędzie nam 1 kg. Taka niewielka zmiana może w znaczący sposób wpłynąć na nasze życie dlatego zawsze warto pamiętać o właściwej diecie oraz aktywności fizycznej.

 Sprawdź sama i przekonaj się ile jesteśmy w stanie ci zaoferować. Oto nasza OFERTA