Kalorynka                  Skontaktuj się z nami!

Nie pamiętasz hasła?

Bezpłatna konsultacja o wartości 100 zł z ekspertem Kliniki La Perla

Klinika La Perla od ponad 11 lat zapewnia swoim klientom gwarancję najnowszych technologii, wysoką jakość produktów kosmetycznych i usług. W Klinice stosowane są kosmetyki z serii Beauty Box by Klinika La Perla z certyfikatem ECOCERT oraz z największego SPA na świecie – PREMIER z Morza Martwego. Nawet najbardziej wymagający klienci obdarzają to miejsce zaufaniem. 

Klinika oferuje nie tylko tradycyjne zabiegi Chirurgii Plastycznej, ale również zabiegi z zakresu Kosmetologii HI TECH – nieinwazyjny sposób pomagający w udoskonaleniu ciała oraz twarzy.

Z usług Kliniki La Perla można skorzystać nie tylko w wielu placówkach w Warszawie. Zapraszamy również do SPA w otoczeniu malowniczego krajobrazu Tatr w Hotelu Grand Nosalowy Dwór w Zakopanem - idealnym miejscu do relaksu i zregenerowania sił, oraz w Hotelu Holiday Inn w Józefowie - jedynym tak wyjątkowym i klimatycznym miejscu w okolicy Warszawy, odpowiednim zarówno na zjazdy i konferencje, jak również na rodzinny wypoczynek.

W jaki sposób otrzymać bezpłatną konsultację z lekarzem medycyny estetycznej o wartości 100 zł do wykorzystania w klinice La Perla?

Przede wszystkim, aby wykorzystać usługę obejmującą bezpłatną konsultację z lekarzem medycyny estetycznej lub kosmetologiem należy wykupić Pakiet Diamentowy.

Po otrzymaniu płatności za Pakiet Diamentowy, wysyłamy Ci wiadomość e-mail na Twój adres, stanowiącą Kupon, umożliwiajacy skorzystanie z bezpłatnej konsultacji.  

Warunkiem skorzystania z Promocji jest telefoniczne bądź osobiste skontaktowanie się z wybraną Placówką Kliniki La Perla, wyrażenie chęci skorzystania z promocji oraz umówienie terminu konsultacji w trakcie obowiązywania Promocji oraz okazanie wydrukowanego Kuponu w recepcji.

Następnie wybierasz placówkę na terenie Polski: Warszawie, Zakopanym lub Krakowie i umawiasz się na wizytę. Więcej na temat rejestracji i ustaleniu terminu konsultacji dowiesz się, dzwoniąc pod numer: 533 323 786.

Na czym polega oferta promocyjna?

Oferta obejmuje bezpłatną konsultację z lekarzem medycyny estetycznej lub kosmetologiem o wartości 100 zł w prestiżowej Klinice La Perla. Jeśli wykupisz Pakiet Diamentowy masz szansę skorzystać z bezpłatnej konsultacji z ekspertem. W razie pytań skontaktuj się z nami pisząc na adres ola@kalorynka.pl

Uwaga: Promocja dostępna jedynie przy zakupie Pakietu Diamentowego. 

Przeczytajcie Regulamin, aby dowiedzieć się więcej o samej promocji. 

W razie pytań skontaktuj się z nami! Wystarczy do nas napisać, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.