Kalorynka                  Skontaktuj się z nami!

Nie pamiętasz hasła?

Aktywne Walentynki – jak razem spędzić czas?

Walentynki to ten jeden dzień w roku, kiedy okazujemy lub wyznajemy swoje uczucia. Oczywiście, jak najbardziej wskazane jest celebrowanie swoich uczuć także w pozostałe dni. 

Święto to kojarzy się z romantycznymi gestami, takimi jak kolacja przy świecach, bukiety kwiatów albo wspólne oglądanie filmów w domowym zaciszu. Możesz jednak zaskoczyć swoją drugą połówkę i zorganizować Wasz dzień aktywnie.

Poniżej lista czynności, które wykonywane we dwójkę sprawiają jeszcze więcej przyjemności:

1.       Ścianka wspinaczkowa

Nie potrzebujecie żadnego sprzętu, ponieważ możecie wypożyczyć go na miejscu. Warto jednak pamiętać o wygodnym ubiorze – najlepiej zabrać ze sobą dresy i tenisówki. Pamiętaj, że najlepszym prezentem jest możliwość osiągania sukcesów. Pomyśl o tym, jak dumna będziesz, kiedy zdobędziesz ściankę, a Twój partner będzie Ci w tym asystować. 

2.       Basen

To nie tylko pływanie na oddzielnych torach w wyznaczonym czasie. Większość basenów udostępnia jacuzzi, saunę i zjeżdżalnie. Bilet również nie jest drogi, a zapewnia możliwość skorzystania z wielu atrakcji.

3.       Lodowisko

Mimo, że zima jeszcze nie rozgościła się na dobre w wielu miastach funkcjonują tzw. lodowiska kryte, które umożliwiają jazdę na łyżwach nawet przy braku odpowiednich warunków atmosferycznych. Łyżwy, ciepła czekolada i trzymanie się za rękę podczas jazdy brzmi ciekawie, prawda?

4.       Kręgle

Nie jest to może sposób na spędzenie czasu we dwójkę, ale kto powiedział, że cały dzień trzeba spędzić tylko z jedną bliską osobą. Nie zapominajmy o swoich znajomych. Popołudnie spędzone na kręgielni to miły i aktywny akcent przed romantycznym wieczorem.

5.       Narty i snowboard

Co może być bardziej romantycznego niż śnieg, grzane wino i góry. Macie do wybory narty, snowboard, zorganizowane kuligi i mnóstwo innych atrakcji, które zmobilizują Was do ruchu.

6.       Taniec

Zorganizowana lekcja salsy, rumby lub każdego innego tańca wprowadzi Was w świetny nastrój, a po takim wysiłku każda kolacja będzie o wiele smaczniejsza. W zależności od Waszych zainteresowań macie mnóstwo opcji do wyboru.

7.       Fitness w domu

Kto powiedział, że w domu nie można zrobić sobie relaksującej sesji jogi lub fitnessu. Zawsze potem możecie przygotować wspólną kąpiel, a potem razem przyrządzić kolację. Sprawdźcie naszą propozycję programu do ćwiczeń w domu .

Jeśli oboje jesteście fanami aktywności fizycznej z pewnością jedna z powyższych propozycji będzie dla Was świetną opcją na spędzenie wspólnego czasu. Zaskoczcie swoją drugą połówkę pomysłowością i kreatywnością. Najważniejsze jest to, abyście oboje poczuli się wyjątkowo i szczęśliwie.

Tekst: kalorynka.pl

 

Źródło grafiki: 1