Kalorynka                  Skontaktuj się z nami!

Nie pamiętasz hasła?

DIETA360°™ – rozwiązanie dietetyczne dla wymagających więcej!

Dieta360°™ to pierwsze kompleksowe rozwiązanie dietetyczne stworzone w Szwajcarii, które nie ogranicza się jedynie do zadbania o smukłe i jędrne ciało. 

Dowiedz się więcej o diecie!

Jako pierwsi przedstawiamy dietę dopasowaną do potrzeb aktywnych i pracujących osób, którym zależy na dobrym samopoczuciu, energii i redukcji stresu.

Jedzenie to czynność powtarzająca się każdego dnia i zapewniająca nam prawidłowe funkcjonowanie. Dlaczego więc nie wykorzystać naszej sprawdzonej formuły dietetycznej, aby podnieść poziom koncentracji, mniej czasu przeznaczać na wykonywanie obowiązków zawodowych, a więcej poświęcić rodzinę, przyjaciołom, swojemu hobby.

Jednocześnie czuć się dobrze i świetnie wyglądać. 

Dieta360° pomaga w zachowaniu równowagi pomiędzy trzema najważniejszymi sferami naszego życia:

1. Ciałem

2. Umysłem

3. Emocjami

Dzięki temu zapewnia poprawę stanu zdrowia, szczupłą sylwetkę oraz piękny wygląd włosów, paznokci i skóry.

Eksperci pracujący nad Dieta360°™ skupiali się nie tylko na efekcie zmniejszenia wagi, ale przede wszystkim na dopasowaniu jej do wymagań osób potrzebujących poprawy koncentracji, zwiększenia wydajności oraz redukcji poziomu stresu w codziennym życiu.

Kup teraz i przekonaj się, jak wiele możesz zmienić. 

Dieta360°™ minimalizuje negatywne skutki stresu oraz coraz szybszego życia. Możesz zapomnieć o zmęczeniu, braku energii i stresie.

To pierwsza dieta, która zadba o potrzeby Twojego ciała i ducha.

Jak działa dieta?

Przede wszystkim jest to przemyślana strategia żywieniowa, której podstawowym założeniem jest maksymalne wykorzystanie składników znajdujących się w produktach spożywanych przez nas na co dzień.

Każde danie stanowi zbilansowany posiłek zawierający antyoksydanty, węglowodany o niskim i średnim indeksie glikemicznym oraz witaminy i składniki mineralne.

Pomyśl, że każdy posiłek w Twojej diecie wspomaga Cię i zapewnia energię do działania. Masz ochotę więcej ćwiczyć. Lepiej się czujesz. Teraz masz gotowe rozwiązanie, które pomoże Ci to osiągnąć.

Dieta360°™ to:

1. ENERGIA I SIŁA

Wykorzystanie produktów o niskim i średnim indeksie glikemicznym eliminuje gwałtowne skoki glukozy we krwi. Dzięki temu zapomnisz o uczuciu głodu czy dekoncentracji podczas pracy.

2. ZDROWE I PIĘKNE CIAŁO

Witaminy z grupy B, antyoksydanty oraz kompleks witamin ACE wspomagają procesy odnowy zachodzące w skórze, dzięki czemu będzie ona jędrna i odpowiednio nawilżona. Silne działanie antyoksydacyjne sprzyja spowolnieniom procesom starzenia się. Dieta bogata w pełnowartościowe białkowe oraz cynk odpowiada za poprawę kondycji włosów oraz paznokci. Białko dostarcza niezbędnych aminokwasów do budowy oraz regeneracji komórek włosa i paznokci, a cynk eliminuje ich kruchość i łamliwość.

3. ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ

W diecie znajdziesz  witaminę E, wielonienasycone kwasy tłuszczowe oraz antyoksydanty. Chronią one mózg przed stresem oksydacyjnym oraz zmniejszają negatywny wpływ wieku na Twoje samopoczucie i wydajność.

4. REDUKCJA STRESU

Produkty bogate w witaminę C zapewnią Ci obniżenie poziomu hormonów stresu, które ściśle związane są ze spadkiem energii w organizmie. Magnez i cynk pomogą Ci skoncentrować się i lepiej realizować zadania w trudnych warunkach lub pod presją czasu.

Dieta360°™ została opracowana dla osób, którym zależy nie tylko na zdobyciu szczupłej sylwetki, ale również poprawie samopoczucia, energii oraz pięknym wyglądzie włosów, paznokci i cery.

Program wyróżnia przede wszystkim kompleksowe podejście do sposobu żywienia - wykorzystanie składników odżywczych w żywności, którą znajdziemy w większości sklepów umożliwiło stworzenie prostego, ale skuteczne programu dietetycznego.

Nasza formuła stworzona w oparciu o wyniki badań pozwala przywrócić równowagę w organizmie, dzięki odpowiedniemu doborowi składników odżywczych, minerałów i witamin. W ten sposób oddziałujemy nie tylko na ciało, ale także umysł oraz samopoczucie.

Pozwala on zdobyć wiedzę oraz zmienić na trwałe nawyki żywieniowe.

Dieta360°™ stworzona w Szwajcarii jest rozwiązaniem dla każdej aktywnej i pracującej osoby. Jest ona częścią nowoczesnej platformy dietetycznej obejmującej także program treningowy, mobilne narzędzia dietetyczne oraz wsparcie najlepszych ekspertów.

Jeśli masz pytania dotyczące Dieta360°™ skontaktuj się z naszym dietetykiem ola@kalorynka.pl. Dowiedz się więcej