Kalorynka                  Skontaktuj się z nami!

Nie pamiętasz hasła?

Reklama

Placeholder
Placeholder

Reklama na Kalorynce

Chcesz zdobyć nowych klientów? Szukasz właściwego miejsca, żeby pokazać swój produkt?

Serwis kalorynka.pl to najszybciej rozwijający się portal w Polsce związany z szeroko pojętym zdrowym stylem życia.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, szczególnie kobiet, dla których ważny jest atrakcyjny wygląd, zdrowy tryb życia i dobre samopoczucie. To właśnie Twój target? Jeśli chcesz dotrzeć do tej grupy konsumentów, obecność Twojej marki na stronach Kalorynki na pewno zostanie zauważona!

Kampania wizerunkowa realizowana przy pomocy reklamy graficznej na Kalorynce, to doskonały sposób na zbudowanie marki. Oferujemy też inne formy promocji marki oraz szeroki zasięg i możliwość targetowania. Wszystko po to, by Twoja reklama trafiła do właściwych osób.

Pomogliśmy już ponad 20 tysiącom naszych użytkowników, a każdego dnia ta grupa się powiększa.

Kalorynka współpracowała już z lifestylowymi magazynami SHAPE i Cosmopolitan prowadząc wspólnie ciekawe akcje promocyjne. Wśród naszych partnerów medialnych są Canal+, (Kuchnia TV) oraz Polsat Cafe. Wraz z T-Mobile opracowaliśmy rewolucyjną aplikację dietetyczną na telefony komórkowe.

Interesuje Cię jakaś forma reklamy? Na pewno dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej marki i produktów. Aby omówić szczegóły, skontaktuj się z nami pisząc na adres:

Zarabiajmy razem pieniądze

Jesteś specjalistą w dziedzinie żywienia, dietetykiem lub instruktorem fitness?

Zapraszamy do współpracy! Oferujemy korzystne warunki i szerokie możliwości wspólnych działań, które pomogą rozwinąć Twój biznes. Aby omówić szczegóły, skontaktuj się z nami pisząc na adres:

Jesteś detalistą, prowadzisz tradycyjny sklep lub sklep on-line?

Zaproponujemy Ci świetne warunki przy sprzedaży naszej nowej, rozwijającej się linii produktów dietetycznych. Aby poznać ofertę Kalorynki dla partnerów biznesowych, skontaktuj się z nami jak najszybciej na