Kalorynka                  Skontaktuj się z nami!

Nie pamiętasz hasła?

Kalorynka i Cosmopolitan przeprowadziły razem akcję "Szczupła do lata".

Każda czytelniczka Cosmo i użytkowniczka Kalorynki mogła wziąść udział w konkursie. Najlepsze efekty i metamorfozy zostały nagrodzone sesją foto w Cosmopolitan oraz weekendowymi pobytami dla 2 osób w hotelu Hilton w Warszawie.

Placeholder

To nie jest tak, że trzeba zrzucić parę kilogramów, żeby poczuć się sexy, uwierzyć w siebie i spełnić marzenia.

Ale... utrata wagi niewątpliwie w tym pomaga. Spójrz tylko na laureatki akcji "Szczupła do lata" Też masz ochotę na taką – metamorfozę? Zobacz, jak zrobiły to dziewczyny, i tak jak one skorzystaj z wiedzy ekspertów od odchudzania.

Placeholder

Cosmopolitan

Zobacz wyniki akcji "Szczupła do lata"
i poznaj prawdziwe historie dziewczyn, które schudły z Kalorynką:

Agnieszka Kolczyńska z Kruszwicy (23 lata),
studentka resocjalizacji

Drwiny rówieśników. Kontakty z ludźmi ograniczone do minimum. Faceci? Jacy faceci? – tak jeszcze kilka lat temu wyglądało życie Agnieszki Kolczyńskiej.

"Ważyłam 86 kg i bardzo siebie nie lubiłam. Gdy ktoś na mnie patrzył, chciałam zapaść się pod ziemię. Aż wreszcie powiedziałam sobie dość!. Pod okiem lekarza i dietetyka zaczęłam się odchudzać.

Schudłam 30 kg. W życiu bym nie pomyślała, że moje życie może tak się zmienić! Że będę mieć chłopaka, ufarbuję włosy na blond, nałożę krótkie szorty i będę cieszyć się, gdy ktoś się za mną ogląda. Że rano będę patrzeć na siebie w lustrze i myśleć: Hej! Fajna z ciebie dziewczyna".

Placeholder waga przed 79 kg Placeholder waga po 53 kg
Placeholder -26kg

Barbara Strojniak z Jaworzna(26 lat),
mama 3,5-letniej Łucjii rocznej Julki

"O 8.0 rano 10 km na rowerze, potem 2,5 godziny robót w domu: pranie, prasowanie, sprzatanie, gotowanie obiadu. Po południu szybki spacer. Cudowne zmęczenie!" – taki wpis 31 maja umieściła Basia Strojniak na swoim blogu. Inne brzmią podobnie – zmienia się długość przejechanych tras i... ilość kilogramów!

Po urodzeniu dziecka było ich 90, dzisiaj już tylko 70. To prawie 10 kilo mniej niż przed ciążą, a w planach jest zrzucenie kolejnych dziesięciu. "Chcę dojść do 60 kg i zrobię to. Udowodniłam już sobie, że mam silną wolę. Teraz wiem, że mogę osiągnąć prawie wszystko, o czym tylko zamarzę" – cieszy się.

Jedno marzenie już się spełniło:profesjonalna sesja zdjęciowa w Cosmo.

Placeholder waga przed 80 kg Placeholder waga po 70 kg
Placeholder -10kg

Paulina Szeliga z Łańcuta (25 lat),
absolwentka administracji

Kiedyś – jak sama o sobie mówi – była pełną kompleksów dziewczyną z małej miejscowości. Wystarczyło siedem kilogramów, aby wszystko się zmieniło.

"Patrzyłam w lustro i powoli zaczynałam wierzyć, że jestem atrakcyjna – wspomina Paulina Szeliga. – Gdy znajomi namówili mnie na udział w konkursie Miss Podkarpacia, wydawało mi się że nie mam szans, a jednak eliminacje przeszłam pomyślnie. Moja wiara w siebie rosła. W pewnym momencie odważyłam się spełnić marzenie, do którego wcześniej wstydziłam się nawet przyznać – spróbowałam swoich sił jako modelka.

Dziś biorę udział w pokazach mody i sesjach zdjęciowych, zobaczyłam trochę świata, poznałam ciekawych ludzi i zaakceptowałam fakt, że pochodzę z małej miejscowości – a nawet stałam się z tego dumna".

Placeholder waga przed 57 kg Placeholder waga po 50 kg
Placeholder -7kg