Kalorynka                  Skontaktuj się z nami!

Nie pamiętasz hasła?

Chudnij mądrze z Kalorynką!

Zapomnij o uczuciu głodu podczas odchudzania

Ile razy musiałaś walczyć z uczuciem głodu podczas stosowania diety odchudzające? Zapomnij o takich sytuacjach. Dieta kalorynki dzięki szczegółowo dobranym składnikom odżywczym zapewni Ci energię na cały dzień. Zadbaliśmy nie tylko o właściwy skład naszych dań, ale także o ilość i odstęp czasowy pomiędzy posiłkami, by jeszcze bardziej ułatwić Ci odchudzanie.

Bądź pełna energii

Placeholder

Wykorzystujemy produktów o średnim i niskim indeksie glikemicznym. Jakie ma to znaczenie? Spożywając produkty wg. diety kalorynki nie powodujesz gwałtownego skoku glukozy we krwi. Dodatkowo wahania poziomu glukozy we krwi powodują obniżenie koncentracji, znużenie oraz zmęczenie. Z naszą dietą to Ci się nie przydarzy.

Oszczędzaj pieniądze

Ideą naszej diety nie jest wywrócenie Twojego życia do góry nogami. Dlatego układając naszą formułę odchudzającą skupiliśmy się na tym, aby wykorzystać szeroko dostępne produkty spożywcze i połączyć je ze sobą w odpowiedni sposób. Nie obciążamy Twojego budżetu. Dbamy także o Twój czas. Przygotowanie zalecanych dań jest proste.

Osiągnij sukces

Wszystkie rozwiązania, które wykorzystaliśmy mają na celu ułatwić Ci schudnięcie w prosty i bezpieczny sposób. Nasz plan jest elastyczny oraz dobrany do potrzeb Twojego organizmu. Zapewniamy Ci wszystkie narzędzia, abyś mogła osiągnąć swój cel. A kiedy zakończysz dietę sama będziesz potrafiła podejmować słuszne decyzję żywieniowe. Nie zwlekaj dłużej!