Kalorynka                  Skontaktuj się z nami!

Nie pamiętasz hasła?

Co dostajesz od Kalorynki?

1. Dieta360°™ innowacyjna 3-miesięczna formuła dietetyczna

Dieta360°™ została opracowana dla osób, którym zależy na zdobyciu szczupłej sylwetki, ale również poprawie samopoczucia, energii oraz pięknym wyglądzie włosów, paznokci i cery. Przede wszystkim jest to przemyślana strategia żywieniowa wzbogacona we wszystkie niezbędne składniki odżywcze, minerały i witaminy. Dieta360°™ to kompleksowe rozwiązanie dietetyczne dla każdej aktywnej i pracującej osoby. 

 

2. Możliwość wymiany posiłków

Aby dopasować się do Twojego stylu życia każdy posiłek z jadłospisu możesz wymienić na inne danie – nie wpływa to w żaden sposób na skuteczność diety. Dzięki temu nasz program jest elastyczny i z łatwością dopasujesz menu do swoich potrzeb i upodobań.

4. Lista zakupów na każdy dzień

Aby ułatwić realizację diety do każdego jadłospisu stworzyliśmy listę zakupów. Możesz ją modyfikować, dodawać lub usuwać poszczególne składniki z listy, a także wydrukować, aby mieć ją zawsze pod ręką. Po zmianie posiłku na inne danie lista zakupów automatycznie się zaktualizuje.

5. Ponad 1000 przepisów z listą składników oraz sposobem przygotowania

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy bazę smacznych, niedrogich oraz ciekawych przepisów. Uwzględniliśmy najważniejsze rzeczy związane z przyrządzeniem posiłku: koszt, czas przygotowania, dostępność produktów oraz stopień trudności.  Masz możliwość dopasować dietę do swojego stylu życia, wybierając posiłki, które w 100% spełniają Twoje oczekiwania.

6. Monitorowanie oraz analiza postępów

Program dietetyczny Kalorynki został opracowany w taki sposób, aby zapewnić trwałą i szybką utratę kilogramów. Monitorowanie postępów oraz ich analiza pomaga w zachowaniu regularnego efektu odchudzania. Te informację pomogą nam w wprowadzeniu zmian do programu w zależności od osiąganych przez Ciebie wyników.

7. Przydatne narzędzia dietetyczne

Masz możliwość skorzystać z narzędzi dietetycznych określających Twoje BMI, zawartość tkanki tłuszczowej, typ sylwetki oraz ilość spalonych kcal podczas aktywności fizycznej i codziennych czynności. Pomaga Ci to ocenić stopień utraty tkanki tłuszczowej oraz ułatwia dobór intensywności treningów.

8. Newsletter – porady i wsparcie

Co tydzień otrzymujesz wskazówki, porady i ciekawe przepisy. Dzięki tym informacjom dowiesz się więcej na temat odchudzania, aktywności fizycznej i motywacji. Ciągłe wsparcie od dietetyka pozwoli Ci kontynuować dietę bez przeszkód i szybciej osiągnąć cel.

9. Program Fitness ( Video)

Już teraz dzięki naszemu programowi fitness masz możliwość wykonać profesjonalny trening w swoim domu. Ćwiczenia zostały opracowane przez najlepszych ekspertów w dziedzinie fitness. Program angażuje wszystkie partie mięśni i wykorzystuje prosty sprzętu do ćwiczeń – zapewni Ci to elastyczność oraz dopasowanie treningu do Twoich wymagań.

10. Aplikacja na komórkę „Dietetyk Osobisty”

Dla osób prowadzących szybki i mobilny tryb życia przygotowaliśmy aplikację komórkową. Dzięki niej zawsze masz pod ręką jadłospis dzienny oraz tygodniowy, listę zakupów i możliwość śledzenia swoich postępów. Pamiętaj, że aplikacja ułatwia Ci realizowanie założeń diety oraz organizację dnia.

11. Możliwość konsultacji 2 razy w tygodniu z osobistym dietetykiem

Możesz skontaktować się ze swoim dietetykiem za pomocą czatu dostępnego od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzinach. Otrzymasz wsparcie, motywacje oraz wszystkie niezbędne informacje ułatwiające Ci realizowanie programu odchudzającego Kalorynki.

12. Indywidualne konsultacje emailowe

Otrzymasz informacje na swojego maila ze wskazówkami dotyczącymi odchudzania, aktywności fizycznej oraz zachowania motywacji. Dzięki opiece swojego osobistego dietetyka nie przerwiesz diety, a oprócz utraty kilogramów zyskasz wsparcie i motywację do działania.

13. Przepisy video – kurs gotowania

Opracowaliśmy bazę przepisów video, które przedstawiają przygotowanie dań na każdą okazję – prostych i niedrogich. Dzięki video zrobisz wszystko, jak należy i poprawisz swoje umiejętności kulinarne. Przy każdym filmie znajduje się lista składników oraz dokładny sposób przygotowania.

14. Wsparcie on-line dietetyka bez ograniczeń

Twój osobisty dietetyk pomaga Ci w realizacji programu dietetycznego, odpowiada na pytania oraz motywuje Cię do działania. Pomaga Ci również w zmianie nawyków żywieniowych oraz dopasowaniu diety do Twojego stylu życia i wymagań. Możesz zawsze się z nim skontaktować przy pomocy chatu, maila lub formularza kontaktowego.

15. Gwarancja skuteczności

Program odchudzający Kalorynki zapewnia skuteczne i szybkie efekty, dzięki specjalnie opracowanej diecie z możliwością wymiany posiłków, programowi video fitness oraz wsparciu on-line osobistego dietetyka. Te 3 elementy tworzą kompleksowe rozwiązanie gwarantujące utratę kilogramów, poprawę samopoczucia i wyglądu.

Zobacz program dietetyczny od Kalorynki!