Kalorynka                  Skontaktuj się z nami!

Nie pamiętasz hasła?

Każdy pakiet jest na 3 miesiące!

Wybierz najlepszą opcję dla siebie!

Pakiet Srebrny : 78,00 zł Kup teraz! Pakiet Złoty : 88,00 zł Kup teraz! Pakiet Diamentowy : 98,00 zł Kup teraz!
Specjalnie opracowana 3-miesięczna dieta Tak Tak Tak
Możliwość wymiany posiłków Tak Tak Tak
Gwarancja skuteczności Tak Tak Tak
Lista zakupów na każdy dzień Tak Tak Tak
Ponad 1000 przepisów z listą składników oraz sposobem przygotowania Tak Tak Tak
Monitorowanie oraz analiza postępów Tak Tak Tak
Przydatne narzędzia dietetyczne Tak Tak Tak
Newsletter – porady i wsparcie Tak Tak Tak
Program Fitness ( Video ) Nie Tak Tak
Możliwość konsultacji 2 razy w tygodniu z osobistym dietetykiem Nie Tak Tak
Indywidualne konsultacje e-mail Nie Nie Tak
Przepisy video – kurs gotowania Nie Nie Tak
Wsparcie on-line dietetyka bez ograniczeń Nie Nie Tak
Pakiet Srebrny : 78,00 zł Kup teraz! Pakiet Złoty : 88,00 zł Kup teraz! Pakiet Diamentowy : 98,00 zł Kup teraz!

Dowiedz się więcej o diecie

1. Czym jest Dieta360°™?

Jest to pierwsza kompleksowa formuła dietetyczna opracowana w Szwajcarii, która skupia się na wszystkich obszarach naszego życia: ciele, umyśle oraz emocjach. Dzięki unikalnemu podejściu do żywienia zapewnia zachowanie równowagi pomiędzy tymi trzema elementami. Dieta360°™ została opracowana dla osób, którym zależy nie tylko na zdobyciu szczupłej sylwetki, ale również poprawie samopoczucia, energii oraz pięknym wyglądzie włosów, paznokci i cery.

 

Dieta360°™ to nowoczesne podejście do sposobu żywienia maksymalnie wykorzystujące składniki odżywcze, witaminy i minerały w celu zapewnianie jak najlepszego samopoczucia, energii i zdrowia. 

2. Dlaczego warto zakupić pakiet dietetyczny Kalorynki?

Ponieważ otrzymujesz specjalnie opracowaną formułę dietetyczną, która zapewni Ci trwałą i skuteczną utratę zbędnych kilogramów oraz poprawę samopoczucia i wyglądu. W zależności od wybranego przez siebie pakietu masz pełen dostęp do opcji w nim zawartych przez okres 3 miesięcy. Podczas całego procesu odchudzania opiekują się i wspierają Cię wykwalifikowani dietetycy. Z Kalorynką zrealizujesz swoje cele szybko i skutecznie. 

5. Czy dieta będzie dopasowana do moich potrzeb?

Tak. Dieta Kalorynki zostanie dopasowana do Twojego stylu życia oraz zapotrzebowania na wszystkie składniki odżywcze, mineralne oraz witaminy. Masz również możliwość zamiany każdej potrawy z diety na inne danie, aby dopasować posiłki do swoich upodobań, czasu który możesz poświęcić na ich przygotowanie oraz budżetu przeznaczonego na realizację diety. 

6. Dlaczego Dieta360°™ pomoże mi schudnąć?

Dieta 360°™ została stworzona w Szwajcarii z wykorzystaniem najnowszej wiedzy dietetycznej oraz w oparciu o wieloletnie doświadczenie i pracę dietetyków z osobami odchudzającymi się. 

Przede wszystkim jest to przemyślana strategia żywieniowa, której podstawowym założeniem jest maksymalne wykorzystanie składników znajdujących się w produktach spożywanych przez nas na co dzień. 

Każde danie stanowi zbilansowany posiłek zawierający antyoksydanty, węglowodany o niskim i średnim indeksie glikemicznym oraz witaminy i składniki mineralne. 

Zapewnia to regulację metabolizmu i przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej w efekcie czego łatwo i skutecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów, a dodatkowo poprawisz swoje samopoczucie, poziom koncentracji i energii w ciągu dnia. 

Kalorynka zmienia Twoje nawyki żywieniowe na zdrowsze i pozwalające utrzymać efekt nawet po zakończeniu programu.


7. Co zawierają pakiety?

Przy zakupie każdego pakietu otrzymujesz specjalnie opracowaną 3-miesięczną dietę z możliwością wymiany posiłków, listę zakupów, analizę i monitorowanie postępów, bazę ponad 1000 prostych i smacznych przepisów oraz co tygodniowy newsletter z ciekawymi oraz przydatnymi wskazówkami. Pakiety Złoty i Diamentowy oferują dodatkowe funkcje. W Pakiecie Złotym uzyskujesz dostęp do programu video fitness, aplikacji komórkowej oraz możliwości 2 konsultacji w tygodniu ze swoim osobistym dietetykiem. Pakiet diamentowy oferuje wszystko co znajdziesz w Pakiecie Srebrnym i Złotym, a dodatkowo korzystasz z przepisów video, indywidualnego wsparcia emailowego oraz masz nieograniczony kontakt ze swoim dietetykiem. 

8. Jak kupić dietę Kalorynki?

W zakładce Jak kupić dietę znajdziesz dokładne informacje dotyczące zakupu diety. Najpierw wypełniasz Bezpłatną Analizę i otrzymujesz od razu jej wynik. Wybierasz 1 z 3 dostępnych pakietów: Srebrny, Złoty lub Diamentowy. Dokonujesz opłaty i zakładasz swoje konto. Po dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie na email podany podczas zakładania konta.

9. Czy dokonuje opłaty co miesiąc?

Nie. Po wybraniu pakietu spełniającego Twoje oczekiwania dokonujesz jednorazowej opłaty i uzyskujesz dostęp do swojego konta. 

10. Jak mogę zapłacić za wybrany pakiet?

Po wyborze pakietu kliknij przycisk Kup Teraz. Zostaniesz przeniesiony na stronę płatności, gdzie podajesz swoje dane potrzebne do założenia konta. Aby dokonać opłaty w najszybszy i najprostszy sposób umożliwiamy Ci płatność przy pomocy przelewu, PayPal lub karty kredytowej. 

11. Czy płatność jest bezpieczna?

Tak. Dbamy o bezpieczeństwo Twoich informacji osobowych oraz finansowych. Stosujemy najnowocześniejsze technologie kodowania danych oraz ochrony przed nadużyciami i nieautoryzowanymi transakcjami.

12. Jak długo aktywny będzie mój abonament?

Każdy abonament wykupiony w pakiecie Srebrnym, Złotym lub Diamentowym jest aktywny przez 3 miesiące.  Przez ten okres masz dostęp do wszystkich opcji dostępnych w wybranym przez siebie pakiecie. 

13. Co się dzieje, kiedy moje konto przestaje być aktywne?

Przede wszystkim stosowanie naszego programu przez okres 3 miesięcy zapewni Ci osiągnięcie szczupłej sylwetki oraz realizację Twoich celów. Po zakończeniu ważności Twojego konta w serwisie masz możliwość przedłużenia abonamentu, aby nadal cieszyć się codziennie nowym jadłospisem, listą zakupów oraz innych usług.

 

Wystarczy zalogować się w serwisie, ponownie wypełnić Bezpłatną Analizę oraz wybrać 1 z 3 pakietów i opłacić.

14. Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o programie odchudzającym Kalorynki?

Więcej informacji na temat diety Kalorynki znajdziesz w zakładce FAQ oraz Dlaczego schudniesz. Jeśli masz pytania możesz również skontaktować się z nami pisząc na adres kalorynka@kalorynka.pl