sportowa-odziez-w-Answear

Schudnij i ciesz się nową sylwetką już w nadchodzące lato

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami. Z jednej strony bardzo się cieszymy, ale z drugiej obawiamy, że nie zdążymy zejść do upragnionej wagi. Zwykle mamy z tym problem przed każdym rozpoczynającym się sezonem. Na razie mamy jeszcze nieco czasu, a więc nie powinnyśmy składać broni. Jak się wziąć za odchudzanie?

Zdrowe i mądre diety

Na pewno kluczem do sukcesu po lepszą sylwetką okaże się dieta. Niestety dieta diecie nie jest równo. Sporo osób próbuje samodzielnie rozpisać sobie jadłospis. Najczęściej nie jest on odpowiednio zbilansowany i w rezultacie efektów brak. Pomimo tego, że jemy mniej, to nasza waga stoi w miejscu.

Źle dobranymi dietami, głodówkami, czy też jadłospisami, które ograniczają się do jednego składnika (na przykład dieta kapuściana), możemy narobić sobie jeszcze więcej problemów. Nawet jeśli uda się nam co nieco schudnąć, to z całą pewnością dopadnie nas efekt jojo, który doprowadzi do tego, że nasza waga jeszcze się zwiększy.

Dieta powinna być zdrowa, a także rozpisana przez zawodowca. Wizyta u specjalisty z zakresu dietetyki okaże się strzałem w dziesiątkę. Nie tylko rozpisze nam dietę, ale także porobi wszelkie badania. Dzięki uzyskanym wynikom będzie mógł wykluczyć insulinoodporność, czy też inne dolegliwości, które mogą się okazać przeszkodą w procesie odchudzania.

Aktywność fizyczna

Do diety należy także dodać regularne treningi. Aktywność fizyczna przy odchudzaniu się jest niezmiernie ważna. Mówi się, że siedemdziesiąt procent sukcesu należy się diecie, a pozostałe trzydzieści procent to właśnie regularne trenowanie.

Ważne, aby wybrać taką aktywność, która będzie nam sprawiała sporo radości. Dzięki temu będziemy chodzić na zajęcia z uśmiechem. Nie ma co się na siłę zmuszać, na przykład do joggingu, skoro bieganie nie jest naszą mocną stroną.

Wybór aktywności fizycznych jest tak szeroki, że każda zainteresowana osoba znajdzie coś specjalnego dla siebie.

czapka-z-daszkiem-Guess

Właściwy ubiór

Gdy z pomocą dietetyka, właściwej diety i treningów uda się nam zrzucić kilka kilogramów, to możemy się już brać za tworzenie właściwych stylizacji letnich. Latem lubimy sobie zaszaleć. Z jednej strony preferujemy look sportowy, ale jednak zależy nam na utrzymaniu stylizacji wyjściowych, kolorowych i naprawdę ciekawych.

Warto dobierać do swoich ubrań markowe dodatki. Potrafią one uratować nawet stylizację, która nie do końca jest trafiona. Na lato dobrym wyborem będą czapki z daszkiem Guess. Jest to modny dodatek, na który zwracamy w pierwszej kolejności uwagę. Nawet w połączeniu ze zwykłymi szortami i bluzkami będzie czapka ta prezentowała się genialnie.

Warto pójść o krok dalej i zdecydować się na letnią sukienkę, do której dobierzemy bejsbolówkę. Niby połączenie elegancji z elementami sportowymi nie jest do końca zgodne, ale aktualne trendy wskazują na coś całkowicie innego. Gdy chcemy wyróżnić się z tłumu, to warto postawić na takie zestawienia, a na pewno nie będziemy żałować swojej decyzji.